SWIPE LEFT ON MOBILE DEVICES –>
ALL TIMES ARE LOCAL (MDT)
JANUARY 16, 2020
8:00 am Pool A Calgary Flames vs GVR Canadians
8:15 am Pool A Delta Green Wild vs Lloydminster Bobcats
10:45 am Pool B St. Albert Sabres vs Prairie Storm
11:00 am Pool C St. George’s Saints vs Los Angeles Jr. Kings
11:15 am Pool C Yale Academy Lions vs SSAC Lions
1:30 pm Pool D Okanagan Rockets vs Red Deer Rebels
1:45 pm Pool D West Van Warriors vs Calgary Bisons
2:00 pm Pool A Leduc Oil Kings vs OHA Edmonton
4:15 pm Pool A GVR Canadians vs Delta Green Wild
4:30 pm Llyodminster Bobcats vs Calgary Flames
7:45 pm Pool B Prairie Storm vs St. George’s Saints
8:00 pm Pool B Los Angeles Jr. Kings vs St. Albert Sabres
JANUARY 17, 2020
7:45 am Pool Play Red Deer Rebels vs SSAC Lions
8:00 am Pool Play Okanagan Rockets vs Yale Academy Lions
10:30 am Pool Play Calgary Bisons vs Leduc Oil Kings
10:45 am Pool Play OHA Edmonton vs West Van Warriors
1:00 pm Pool Play Lloydminster Bobcats vs GVR Canadians
1:15 pm Pool Play Delta Green Wild vs Calgary Flames
1:30 pm Pool Play St. Albert Sabres vs St. George’s Saints
3:45 pm Pool Play Los Angeles Jr. King vs Prairie Storm
4:00 pm Pool Play SSAC Lions vs Okanagan Rockets
4:15 pm Pool Play Yale Academy Lions vs Red Deer Rebels
6:45 pm Pool Play Calgary Bisons vs OHA Edmonton
7:00 pm Pool Play West Van Warriors vs Leduc Oil Kings
JANUARY 18, 2020
8:15 am Pool Play Los Angeles Jr. King vs Delta Green Wild
8:30 am Pool Play Red Deer Rebels vs OHA Edmonton
8:30 am Pool Play Calgary Flames vs St. George’s Saints
11:00 am Pool Play St. Albert Sabres vs Lloydminster Bobcats
11:15 am Pool Play GVR Canadians vs Prairie Storm
11:15 am Pool Play West Van Warriors vs SSAC Lions
1:45 pm Pool Play Delta Wild vs Yale Academy
2:00 pm Pool Play Okanagan Rockets vs Leduc Oil Kings
2:00 pm Pool Play Red Deer Rebels vs St. George’s Saints
JANUARY 19, 2020
8:15 am Playoffs GVR Canadians vs Leduc Old Kings
8:30 am Playoffs Red Deer Rebels vs SSAC
8:30 am Playoffs Los Angeles Jr. Kings vs Calgary Flames
11:00 am Playoffs OHA Edmonton vs Calgary Bisons
11:15 am Playoffs Okanagan Rockets vs Prairie Storm
11:15 am Playoffs Red Deer Rebels vs Delta Wild Green
2:00 pm Playoffs St. George’s Saints vs Yale Academy
2:00 pm Playoffs St. Alberts Sabres vs West Van Warriors